Αποτελέσματα Χρονιάς 2020 - 2021*

 Για άλλη μια χρονιά τα φροντιστήρια Σαρσώνη βρίσκονται στην κορυφή χάρις στην αφοσίωση και την τεχνογνωσία μας. Στην περσινή δύσκολη χρονιά απαντούμε με τα καλύτερα αποτελέσματα στο νομό Μαγνησίας, αποδεικνύοντας ότι και στις δύσκολες συνθήκες μπορείτε να μας εμπιστευθείτε!


C2 – PROFICIENCY

Cambridge CPE

  1. Βαρούτα Δανάη-Δέσποινα 7 χρόνια
  2. Θέου Ιφιγένεια 7 χρόνια
  3. Μόσχου Σωτηρία 7 χρόνια
  4. Νάνου Ελευθερία-Νικολέττα 7 χρόνια
  5. Ντέρης Δημήτριος 6 χρόνια βαθμός B
  6. Ξαφογιάννης Γεώργιος 6 χρόνια βαθμός A
  7. Παπαγεωργίου Ζηνοβία          
  8. Παπαρρίζος Ιωάννης 7 χρόνια βαθμός A
  9. Σκαντζού Ευαγγελία            
  10. Σαρρηγιάννη Κωνσταντίνα βαθμός B         
  11. Σωτηροπούλου Ανδριάνα-Ασπασία     
  12. Τριανταφύλλου Αγάπη 7 χρόνια
  13. Τσίρος Αθανάσιος-Ελευθέριος 7 χρόνια
  14. Φρούντζου Γεωργία 7 χρόνια βαθμός B
  15. Χατζηιωάννου Πολύξένη 7 χρόνια

 

Michigan ECPE

  1. Βελούδου Απολλωνία    
  2. Γανωτής Νικόλαος-Ραφαήλ 7 χρόνια
  3. Κουσιαρή Ελευθερία 7 χρόνια
  4. Μπέττα Άννα-Μαρία
  5. Ντελοπούλου Μαρία-Λυδία 7 χρόνια
  6. Ντούμας Βασίλειος 7 χρόνια
  7. Οροκλός Χαρίλαος-Χρυσοβαλάντης  
  8. Παπανικολάου Ευανθία    
  9. Προβίδα Δήμητρα 7 χρόνια 
  10. Ρούντη Μιχαήλ
  11. Σαραντονίδης Κωνσταντίνος
  12. Σέλγκου Στυλιανή 7 χρόνια
  13. Σεφαλίδης Θωμάς 7 χρόνια
  14. Τζοάνος Αλέξιος  
  15. Τιμπλαλέξης Δημήτριος 7 χρόνια
  16. Χορταργιά Αθανασία 7 χρόνια

 

LanguageCert C2

  1. Καφεντζή Πηνελόπη

 

OCN C2

  1. Παππή Αικατερίνη

 

C1 - Advanced

 

Cambridge CAE

  1. Αναστασί Αντζελίνα
  2. Γκαρέλης Φοίβος
  3. Μπερσουφλιώτη Νικολέτα

 

 

B2 – LOWER

 

Cambridge FCE

  1. Asllani Mechmet 6 χρόνια βαθμός B
  2. Dykmeja Natalie 5 χρόνια βαθμός B
  3. Mehilli Joanna 6 χρόνια
  4. Miraka Melina 6 χρόνια
  5. Muco Noel 6 χρόνια
  6. Sogiati Marina 6 χρόνια βαθμός B
  7. Zdrava Mario 5 χρόνια βαθμός B
  8. Αγγελοπούλου Δήμητρα-Ιωάννα 5 χρόνια βαθμός A
  9. Αναστασίου Ιάσων βαθμός B          
  10. Βεδούρας Γεώργιος-Χρυσοβαλάντης 5 χρόνια
  11. Βέργη Παρασκευή 5 χρόνια
  12. Γιαμαρέλου Παρασκευή 6 χρόνια
  13. Επιφανείου Νικολίνα 6 χρόνια
  14. Ζακόπουλος Θωμάς 6 χρόνια
  15. Ηρακλείδης Μάριος 
  16. Θεοχάρη Βασιλική 5 χρόνια βαθμός B
  17. Θεοχάρης Αθανάσιος 6 χρόνια
  18. Ιωαννίδης Νικόλαος-Άγγελος 6 χρόνια βαθμός B
  19. Κακάλιας Αλέξανδρος βαθμός B
  20. Κάλλια Φωτεινή 6 χρόνια βαθμός B
  21. Καουνάς Νικόλαος-Σωτήριος 6 χρόνια βαθμός B
  22. Καραμήτρου Ελένη 5 χρόνια    
  23. Κόκκαλης Δημήτριος βαθμός B    
  24. Κολοβός Κωνσταντίνος βαθμός B      
  25. Κοντού-Κοντογιάννη Φωτεινή 6 χρόνια βαθμός B
  26. Κουτρότσιος Χρήστος       
  27. Κουτσιρίμπα Άννα-Μαρία 5 χρόνια
  28. Λαζάρου Παρασκευή 4 χρόνια   (6η δημ)
  29. Μίχας Δημήτριος βαθμός A  6 χρονια
  30. Μουντούρης Κέρσος-Γρηγόριος 6 χρόνια βαθμός B
  31. Μπίλη Ευαγγελία 6 χρόνια
  32. Μπούρτζης Δημήτριος 6 χρόνια βαθμός B
  33. Νιαώτης Αντώνιος-Εφραίμ 5 χρόνια
  34. Ντέρη Μαρία 5 χρόνια βαθμός B
  35. Οικονόμου Ευαγγελία
  36. Παλαιοπάνος Δημήτριος 5 χρόνια βαθμός B
  37. Παπαδάκης Σταύρος 6 χρόνια βαθμός B
  38. Παππά Δήμητρα βαθμός B
  39. Πασχαλίδη Ελένη 6 χρόνια
  40. Πολλίνη Μάρκος 4 χρόνια βαθμός B
  41. Ράπτης Δημοσθένης    
  42. Σάββα Μαγδαληνή-Μαρία βαθμός B
  43. Σκαρλάτου Κλεοπάτρα 5 χρόνια βαθμός B
  44. Τζουμέκας Θεόδωρος 5 χρόνια
  45. Τρίγκας Ιωάννης 5 χρόνια
  46. Τσάνας Θεόδωρος
  47. Τσελεπίδης Πρόδρομος 5 χρόνια  (6η δημ) βαθμός B
  48. Τσιμεντερίδης Δημήτριος 6 χρόνια βαθμός B 
  49. Φλίσκα Άννα-Μαρία 6 χρόνια βαθμός B
  50. Φλίσκας Φώτιος-Ραφαήλ 6 χρόνια βαθμός B
  51. Φραγκάκη Απόστολία 5 χρόνια βαθμός B
  52. Χαλκιάς Στυλιανός-Σπυρίδων 6 χρόνια βαθμός B
  53. Χατζηιωάννου Μαρία 5 χρόνια
  54. Χράπαλος Γεώργιος 6 χρόνια βαθμός B

 

MICHIGAN ECCE

  1. Begka Klenti 6 χρόνια
  2. Skempi Ermant (ενήλικας)
  3. Αγλαΐνης  Ιωάννης 5 χρόνια
  4. Ζηνονίδη Σοφία-Μαρία 6 χρόνια
  5. Θεοδωροπούλου Χρυσούλα  6 χρόνια
  6. Κουρκούβελος Ιωάννης 6 χρόνια
  7. Λούπα Αικατερίνη 6 χρόνια
  8. Μπαντιδάκη Φωτεινή 5 χρόνια
  9. Μυλωνάς Ιωάννης 6 χρόνια
  10. Πούλου Αικατερίνη 6 χρόνια
  11. Τόγιας Γεώργιος
  12. Τούντας Κώστας
  13. Τσακεροπούλου Νικολέτα-Στεφανία

 

MICHIGAN ABLE B2

  1. Bollo Ευαγγελία 6 χρόνια
  2. Bollo Νικόλαος 6 χρόνια
  3. Gkremsi Regkina 6 χρόνια
  4. Kastrati  Kleinti
  5. Manxharaj Orjada 6 χρόνια
  6. Talka  Κατερίνα
  7. Βούλγαρης  Αλέξανδρος 5 χρόνια
  8. Γεωργατζή Βασιλική
  9. Γκάγκας Δημήτριος
  10. Δαλαμάγκα  Αικατερίνη-Αργυρούλα 6 χρονια
  11. Δαρής Σταύρος-Παναγιώτης 6 χρόνια
  12. Εκκλησιάρχου Αθανασία 6 χρόνια
  13. Καραμπελιά Γεωργία 6 χρόνια
  14. Καραμπελιά Νίκη    
  15. Καρατζούνης Αλκιβιάδης 6 χρονια  
  16. Κίτσιος Ηλίας  6 χρονια
  17. Κούντρια Νικολέττα
  18. Κούντριας Χρήστος
  19. Κουρκουβέλας Χρήστος
  20. Μαγγίτσης Απόστολος-Θωμάς 6 χρονια
  21. Μπέτας Γεώργιος 
  22. Ντόνας-Τσιάκας Οδυσσέας 6 χρόνια
  23. Στεργίου Γεώργιος
  24. Τσιάνας Μενέλαος 6 χρονια
  25. Τσιβρένης Γεώργιος
  26. Χειμωνίδης Σωτήριος 5 χρόνια

.

IELTS

  1. Τσιώλη Μαρία

.

TOEIC

  1. Χουτζιούμη Χριστίνα σκορ 630

 

 

LRN B2

  1. Cela Ειρήνη

 

ΕΝΗΛΙΚΕΣ PROFICIENCY

  1. Χιντιπάτογλου Χρήστος  CPE
  2. Saliai Antzela ECPE
  3. Νταβαρούκα Ελένη ECPE
  4. Πολυμέρου Ελπινίκη-Μαρία ECPE
  5. Τράτσας Νικόλαος-Κοσμάς ECPE
  6. Ψαρρού Λαμπρινή ECPE
  7. Kastrati Sara LRN C2 Merit
  8. Secha Victoria LRN C2 Distinction  
  9. Δαφερέρας Απόστολος LRN C2 Distinction
  10. Δημητρίου Δημήτριος LRN C2 Merit Ε
  11. Ζέκης Δημήτριος LRN C2 Merit
  12. Θεοκλητίδη Άννα LRN C2 Distinction
  13. Καρακαστανιά Αικατερίνη LRN C2 Distinction
  14. Κωστούλα Δήμητρα LRN C2 Merit
  15. Μπαλάσκα Ολυμπία LRN C2 Distinction
  16. Μπαλικούρας Αλέξανδρος-Ευάγγελος LRN C2 Merit
  17. Νάνα Ελένη LRN C2 Distinction
  18. Νταλαμπίρας Απόστολος LRN C2 Merit
  19. Σπυρτινούδης Ιωάννης LRN C2
  20. Τσέργα Βασιλική LRN C2 Merit

 

 

Oι Μικροί μας Ήρωες!

 Ανακοινώνουμε με υπερηφάνεια σήμερα και τα αποτελέσματα των μικρών μας μαθητών που έλαβαν με επιτυχία μέρος στις εξετάσεις STYLE 1, 2, 3. Μπράβο παιδιά!

 

STYLE 1

  1. Beido Emanuela
  2. Koutsai Fabian
  3. Sula Griselda
  4. Γιαννακόπουλος Απόστολος
  5. Γκόμας Κωνσταντίνος
  6. Δρίβα Ισμήνη
  7. Καλλιώρα Ευαγγέλια
  8. Καραμήτρος Απόστολος
  9. Κατσαρός Γεώργιος
  10. Κωνσταντίνου Χρήστος
  11. Μπόρου Μελπομένη
  12. Οικονόμου Μαλεβή
  13. Πάνου Ειρήνη
  14. Πολυμέρου Αικατερίνη
  15. Στάμου Μαργαρίτα
  16. Τσαλούχου Μαρία-Γεωργία
  17. Χοτζόγλου Σταύρος-Λουκάς
  18. Ψαρρέα-Βουτσινού Σεμέλη-Αρμονία

 

STYLE 2

  1. Doko Olivia
  2. Jaho Lorena
  3. Malo Emiliano
  4. Suli Emanuela
  5. Αυγέρος Χαράλαμπος
  6. Βαλλα Ελένη
  7. Βερίλλης Μάριος-Απόστολος
  8. Γκουντινάκος Δημήτριος
  9. Γραμμένου Μερσινα
  10. Δήμας Παναγιώτης
  11. Δημοπούλου Χριστίνα
  12. Κοτινοπούλου Έλενα
  13. Κουκουράβα-Στάμου Αντιγόνη
  14. Λαζόγλου Γεωργία
  15. Μπράνου Αποστολία-Ηλιάνα
  16. Νικολού Βάια-Μαρία
  17. Ντελόπουλος Απόστολος
  18. Παφύλη Αγλαΐα
  19. Φιλίππου Βαρβάρα

 

STYLE 3

  1. Guzi Erigelza
  2. Mata Anieza
  3. Αγριδοπούλου Μαρκέλλα
  4. Βασιλείου Θεοδώρα-Μαρία
  5. Γιαννέκου Αγγελική-Λαμπρινή
  6. Δαβιτίδης Άγγελος
  7. Δαμασιώτης Ηλίας
  8. Δεμελής Γεώργιος
  9. Θεοδωρούδη Αγλαΐα-Δανάη
  10. Κορώνης Ευάγγελος
  11. Μπαράκος Αθανάσιος
  12. Μπουγά Γεωργία
  13. Ντανταλής Ελευθέριος-Μάριος
  14. Παπαδόπουλος Γρηγόριος-Ιωάννης
  15. Παπαδόπουλος Χρήστος
  16. Παυλίδη Κωνσταντίνα
  17. Πετμεζά Αναστασία
  18. Στάμου Γεωργία
  19. Σωτήρη Όλγα
  20. Τσιρογιάννη Κωνσταντίνα
  21. Χουλιάρας Κωνσταντίνος
  22. Ψαρρέα-Βουτσινού Αμιμώνη-Μελίτη-Στυλιανή
  23. Ψιλιώτη Μαρία

 

 

ΡΩΣΙΚΑ

А1

  1. Στάμος Χρήστος
  2. Μακρεντσοϋκ Ρεγγίνα
  3. Αμυγδαλοπούλου Κατερίνα
  4. Δημαντή Βαρβάρα

 

Α2

  1. Σαρσώνης Ευθύμης
  2. Ρήγα Ευαγγελία
  3. Σπύρος Γιάννης
  4. Θεόδωρου Δημήτρης
  5. Ταμπακολόγος Χρήστος
  6. Φραδέλος Χρήστος

Β1

  1. Μανώλη Ιωάννα
  2. Ξυνόγαλα Κάλλιόπη
  3. Καλοπίτα Ανθή
  4. Μτσελτλίντζε Νίνο
  5. Καρατσιόλης Βασίλης

 

Β2

  1. Τσουμπκό Χριστίνα

 

С1

  1. Τόρης Βαγγέλης
  2. Γιαννούδη Όλγα

 

 

*Υπολείπονται τα αποτελέσματα της εξεταστικής Ιουνίου / Ιουλίου του LRN, που δεν έχουν ακόμη ανακοινωθεί.

*Καθώς δεν θέλουμε να δημιουργήσουμε παραπλανητικές εντυπώσεις με επανάληψη των ίδιων ονομάτων (που όμως αναφέρονται στο ίδιο επίπεδο εξέτασης από διαφορετικούς φορείς, π.χ. Cambridge Lower και Michigan Lower), κάθε μαθητής αναφέρεται στην παραπάνω λίστα ΜΟΝΟ μια φορά ακόμη και αν επέτυχε σε παραπάνω από μια εξέταση (εκτός αν αναφέρεται σε δύο διαφορετικά επίπεδα ή εκ παραδρομής).