Επιτυχόντες 2022-2023



Επιτυχόντες 2022-2023

Επιτυχόντες 2022 – 2023

 Για άλλη μια χρονιά οι μαθητές μας διέπρεψαν σε όλα τα επίπεδα γλωσσομάθειας σε αγγλικά ρωσικά και γερμανικά! Μπράβο!

 

 ΑΓΓΛΙΚΑ


PROFICIENCY (C2)

  

CAMBRIDGE CPE

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ (βαθμός Β’) 7 χρόνια

ΖDRAVA MARIO 7 χρόνια

ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΖΙΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΖΙΑΚΑ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ

ΚΙΝΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5 χρόνια

ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 7 χρόνια

ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6,5 χρόνια

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 7 χρόνια

ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 7 χρόνια

ΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΣΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6 χρόνια

ΣΟΓΙΑΤΙ ΜΑΡΙΝΑ 7,5 χρόνια

 

MICHIGAN ECPE

ΑΓΛΑΪΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6,5 χρόνια

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 7 χρόνια

ΑΛΕΞΑΝΟΓΛΟΥ ΤΟΝΙΑ 7 χρόνια

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΑΣΩΝ

ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 7,5 χρόνια

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 7 χρόνια

ΚΟΤΣΙ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 7 χρόνια

ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7 χρόνια

ΜΑΪΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7 χρόνια

ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΜΠΕΤΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΜΠΙΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7 χρόνια

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΟΜΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 6 χρόνια!

ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 6 χρόνια!

ΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 7 χρόνια

ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 7,5 χρόνια

ΡΑΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6,5 χρόνια

ΣΟΥΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7 χρόνια

ΤΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΑΝΟΥΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 7 χρόνια

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΑΝΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 6,5 χρόνια

ΨΑΛΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6 χρόνια!

 

ALCE C2

BOBOÇI MARJANO

BRUNGA ROMINA

PRRENJASI ELENA

ΑΚΡΙΒΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6 χρόνια

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6 χρόνια

ΔΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6 χρόνια

ΚΑΡΑΜΑΝΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 6 χρόνια

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΜΙΧΑΗΛ

 

LRN C2

GKOUZI ERGKI 7 χρόνια

ΑΡΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΑΝΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ MERIT

ΓΑΝΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΚΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ DISTINCTION

 

 

Ενήλικες - Proficiency

ΓΕΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ LRN C2

ΓΕΡΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LRN C2 MERIT

ΔΟΛΑΜΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ECPE

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ECPE

ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ECPE

ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ LRN C2 DISTINCTION

ΚΑΡΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ LRN C2 MERIT

ΚΑΤΑΒΟΛΑΔΑ ΑΝΝΑ ECPE

ΚΟΚΟΛΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ECPE

ΚΟΛΙΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ALCE C2

ΚΟΥΤΣΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ LRN C2 DISTINCTION

ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ LRN C2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ECPE

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ECPE

ΡΑΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ LRN C2 DISTINCTION

ΣΩΛΗΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ECPE

ΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ECPE

ΤΕΤΕΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ LRN C2

ΦΑΝΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ECPE

ΧΛΙΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ECPE

 

 

ADVANCED (C1)

 

CAMBRIDGE C1

ΝΤΥΚΜΕΓΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ALCE C1

ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

LOWER (B2)

 

CAMBRIDGE FIRST CERTIFICATE (B2)

CEKURI KLERI 5,5 χρόνια

ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 5,5 χρόνια

ΒΑΪΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ 5,5 χρόνια

ΒΕΔΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (βαθμός Β') 5 χρόνια

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 5 χρόνια

ΒΟΡΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ  6 χρόνια

ΓΙΑΝΝΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ 5,5 χρόνια

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (βαθμός Β') 6 χρόνια

ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (βαθμός Β’) 5,5 χρόνια

ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (βαθμός Β’) 5,5 χρόνια

ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (βαθμός Α') 6 χρόνια

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ (βαθμός Β')

ΕΣΕΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (βαθμός Β’) 5,5 χρόνια

ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗ ΑΓΛΑΪΑ 5,5 χρόνια

ΙΜΠΡΑΪΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5,5 χρόνια

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΒΑΣΙΑ 6 χρόνια

ΚURTI DESART (βαθμός Β') 6 χρόνια

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5 χρόνια 6η δημοτικού!

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (βαθμός Β')

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΑΡΕΤΗ (βαθμός Α') 6 χρόνια

ΚΙΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (βαθμός Β') 6 χρόνια

ΚΟΡΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (βαθμός Β') 5 χρόνια

ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6 χρόνια

ΛΕΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6 χρόνια

ΜATA ANIEZA 5 χρόνια

ΜΑΚΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 6 χρόνια

ΜΑΛΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5,5 χρόνια

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6 χρόνια

ΜΗΔΕΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ (βαθμός Β')

ΜΠΑΪΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (βαθμός Β’)

ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 χρόνια

ΜΠΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (βαθμός Β') 6 χρόνια

ΜΠΟΥΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 5,5 χρόνια

ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ (βαθμός Α')

ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (βαθμός Β’) 5,5 χρόνια

ΝΤΑΦΕΚΑ ΜΑΡΙΝΑ (βαθμός Α')

ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5,5 χρόνια

ΝΤΟΝΑ-ΤΣΙΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (βαθμός Β')

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 χρόνια

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 χρόνια

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 5,5 χρόνια

ΠΑΦΥΛΗ ΑΓΛΑΪΑ (βαθμός Β') 5 χρόνια

ΠΕΠΠΑ ΑΘΗΝΑ (βαθμός Α') 6 χρόνια

ΠΕΤΜΕΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (βαθμός Α')

ΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 5 χρόνια

ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5,5 χρόνια

ΣΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (βαθμός Α') 5,5 χρόνια

ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (βαθμός Β') 5 χρόνια

ΣΤΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (βαθμός Β')

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΛΛΟ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6 χρόνια

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5,5 χρόνια

ΤΣΑΝΓΚΟΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ (βαθμός Β' )

ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΑΝΝΑ (βαθμός Β’) 5,5 χρόνια

ΤΣΙΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (βαθμός Β') 6 χρόνια

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΣΙΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 χρόνια

ΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (βαθμός Α’) 5,5 χρόνια

ΧΑΤΖΗΛΙΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (βαθμός Β’)

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6 χρόνια

 

MICHIGAN ECCE

KASTRATI GERALNTI 6 χρόνια

ΒΑΜΒΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ 6 χρόνια

ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ-ΚΑΚΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5,5 χρόνια

ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5,5 χρόνια

ΒΟΥΛΚΟΥΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

ΓΑΝΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5,5 χρόνια

ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 5,5 χρόνια

ΜΠΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 5,5 χρόνια

ΜΠΙΣΔΑ ΣΟΦΙΑ 5,5 χρόνια

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 5,5 χρόνια

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 χρόνια

ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΡΑΓΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ 6 χρόνια

ΣΑΡΑΝΤΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 4 χρόνια

ΣΙΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΩΤΗΡΗ ΟΛΓΑ 6 χρόνια

ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 χρόνια

ΨΙΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 5,5 χρόνια

 

ABLE B2

CHOUSKA KLEINTI

GKOUZI ERIGKELSA 6 χρόνια

ZBUGHIN TEODOR

ΑΓΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6 χρόνια

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 6 χρόνια

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 6 χρόνια

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 

ΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6 χρόνια

ΔΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6 χρόνια

ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6 χρόνια

ΚΟΓΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΚΟΤΤΑ ΝΙΚΗ (ΕΝΗΛΙΚΑΣ)

ΛΟΥΜΠΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ

ΝΑΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6 χρόνια

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6 χρόνια

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5,5 χρόνια

ΡΟΥΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6 χρόνια

 

TOEIC B2

ΖΑΛΩΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΝΗΛΙΚΑΣ)

ΡΟΥΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

LRN B2

FESATI ANTZELA

ΚΑΔΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΥΝΤΡΙΑ ΜΑΡΙΑ

 

 

Pre-Lower (Β1)

 

CAMBRIDGE B1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΥΛΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΟΥΡΛΑ ΣΟΦΙΑ 3 χρόνια!

 

BCCE

AVDOLI APOSTOLOS

DOKO  OLIVIA

FISEKOU BERTINA

LAMI MARIAN

RAPANT CLAUDIO

RROSH ANA

SULI EMANUELA

TSYPI ORTENISA

ΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ

ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΛΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΒΕΡΙΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΕΡΣΙΝΑ

ΓΩΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΜΒΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΑΘΗ

ΖΑΛΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΟΡΜΠΑ ΦΑΝΗ

ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΚΟΥΝΤΡΑ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΡΑΓΩ

ΜΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΡΑΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΦΙΛΟΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΦΡΥΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

 

 

ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ

ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 14

ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17

 

 

 

 

Επίπεδα Α1 – Α2

 

STYLE 3

BARDOKOU ΑΝΤΩΝΗΣ

BEIDO EMANUELA

BEIDO SHIQIRY

DERVISHI MARILENA

KOIKOU ALESIA

KOIKOU MELINA

KUÇAJ FABIAN

LUZI RUSHAN

LUZI TEFTIOLA

SHQALSHI GABRIELA

SULA GRISELDA

SULA SINDI

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΚΑΤΖΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΚΟΜΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΓΚΟΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΡΑΜΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΙΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΟΖΙΑΡΗ ΑΣΤΑΡΤΗ

ΜΠΟΡΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΝΤΑΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ

ΝΤΟΝΑ-ΤΣΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

ΝΤΟΝΤΑΣ-ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΛΕΒΗ-ΕΛΠΙΔΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΟ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΛΥΔΙΑ

ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΡΟΥΜΠΙΕ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΡΟΥΜΠΙΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΤΣΟΥΡΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΨΑΡΡΕΑ ΣΕΜΕΛΗ

 

STYLE 2

BEJTJA XHELESJA

HADRI RILINDA

KARRICA EMANUELA

KOLA MARTA

LLESHI RAFAELA

PRENDI ΝΙΚΟΛΑΣ

RROSHI EΥA

TOSHKEZI FRANCI

ZERE ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΡΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΖΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΚΑΚΑΣΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΘΗ

ΚΟΥΝΤΡΙΑ ΦΑΙΔΡΑ

ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΟΥΤΣΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΤΣΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΗ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΠΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΤΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΝΤΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΡΟΥΝΤΗ ΣΟΦΙΑ

ΣΑΡΣΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΣΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΤΑΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ

ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΣΑΡΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΟΥΣΙΑΦΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΨΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

 

STYLE 1

KOLA ΜΑΡΙΟΣ

KUCAJ FABIOLA

NDOJA ΕΛΕΝΑ

QOSJA LUIXHI

QOSJA YLLI

REHOVARI ΡΑΦΑΕΛΑ

ΑΓΛΑΪΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

ΑΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΑΝΤΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΡΙΤΖΑΛΙΩΤΗ ΔΑΦΝΗ

ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΜΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΙΟΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΚΟΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ

ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΕΡΒΕΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΚΡΙΜΠΑ ΖΩΗ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΣΤΑΜΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΣΤΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΤΡΑΓΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΧΟΛΕΒΑ ΣΥΝΟΔΗ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

ΡΩΣΙΚΑ – ΟΛΓΑ ΣΕΜΙΑΝΟΒΑ ΤΟΡΗ

 

Β2

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΤΣΕΝΤΛΙΝΤΖΕ ΝΙΝΟ

ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Β1

ΒΟΣΔΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΖΑΪΤΣΕΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΑΪΤΣΕΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

ΜΑΚΡΕΝΤΣΟΥΚ ΡΕΓΓΙΝΑ

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΣΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ  

ΤΖΕΡΕΜΕ ΒΕΡΟΝΙΚΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΤΟΛΗ ΕΜΜΕΛΙΑ        

ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Α2

ΜΠΑΝΤΙΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΟΥΣΤΣΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΧΑΡΑΤΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ

Α1

ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΕΥΗ

ΤΖΙΜΑ ΜΕΛΙΝΑ

Junior

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

 

 

Επιτυχόντες στο δωρεάν πρόγραμμα πανεπιστήμιου RUDN της Μόσχας

ΑΓΟΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΒΟΣΔΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΑΛΛΙΦΩΝΗ ΜΑΛΒΙΝΑ

ΚΑΡΔΑΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΛΙΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ

ΜΑΚΡΕΝΤΣΟΥΚ ΡΕΓΓΙΝΑ

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΜΙΜΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΟΥΖΛΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΜΟΥΖΛΑΝΟΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΝΑΝΤΙΝ ΝΙΕΜΑΝΤ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΡΙΚΑ ΚΥΒΕΛΗ

ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ

ΤΖΙΜΑ ΜΕΛΙΝΑ

ΦΩΤΟΥ ΧΑΡΑ

ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ – ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΗ

B2

ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 

ΠΑΠΠΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

 

B1

ΚΟΝΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΟΥΤΣΙΟΥΚΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΟΥΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΟΓΙΑΤΙ ΜΠΕΝΤΡΙΝΑ